بزرگترین سازنده و صادر کننده با ۳۰ سال سابقه در ساخت انواع ماشین آلات مدرن با کاملترین خطوط تولید

با ۳۶ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

 

 

 

پیام مدیر عامل شرکت صنایع بسته بندی شادمهر

     به نام قادر متعال که هرچه داریم ، گوشه ای از الطاف بیکران اوست؛پروردگاری که برکت را با تلاش و حرکت ، همراه و همگام فرموده است .

     خدمتگذاران شما در شرکت صنایع بسته بندی شادمهر از آغاز تاسیس تاکنون سعی داشته و دارند،به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت ،ارزیابی ویژگی های محیط کسب و کار ،درک صحیح و کارشناسانه از نیازهای رو به افزایش اقتصادی، در زمینه تولید ماشین آلات صنایع بسته بندی کشور و شناسایی نیازهای به حق خریداران ارجمند ،خدمات جدید و شایسته ای را ارائه دهند .

     موجب خرسندی است که شادمهر در طول سه دهه فعالیت، با بهره گیری همزمان از جوانان اندیشمند ، نیروهای مجرب و کار آزموده وخلاق صنعت کشور ونیز مدیران مدبر و توانمند ، مسیر ترقی و پیشرفت را تا جایگاه بزرگترین طراح و سازنده انواع ماشین آلات مدرن بسته بندی در منطقه خاورمیانه و یکی از شرکت های برتر کشور طی کرده که این مهم، همواره مرهون اعتماد و حسن تعامل شما عزیزان گرانقدر به عنوان سرمایه های اصلی شرکت بوده است .

     دریافت نشان استاندارد از سازمان استاندارد  و تحقیقات صنعتی ایران ، استاندارد ایمنی CE از اتحادیه اروپا ، گواهینامه تضمین مدیریت کیفیت ISO9001 و منتخب برتر سازنده ماشین آلات بسته بندی ، از دیگر موفقیت های این شرکت است که در کارنامه درخشان آن به ثبت رسیده، تا جایی که امروزه شرکت شادمهر توانسته ماشین آلات تولیدی خود را به بیش از ۵۵ کشور جهان در قاره های آسیا، اروپا، آفریقا، آمریکای شمالی و جنوبی صادر نماید .

     احترام وتکریم خریدار در قالب ارائه خدمات متنوع، سریع و پیوسته از آغاز شکل گیری ، به عنوان راهبرد محوری شادمهر مطرح بوده است . سود بردن از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مدرن و روز دنیا در ساخت ماشین آلات بسته بندی و ترویج این صنعت نوین با توجه به زیر ساخت ها و توانمندیهای موجود، تنها در راستای نیل به سرمایه ارزشمند رضایت و اعتماد خریداران انجام شده و متولیان شادمهر، پس از این نیز از صدر تا ذیل همچنان در پی بستر سازی مناسب برای ارتقای همه جانبه بوده و می باشند .

     شادمهر با اتکال به خداوند سبحان و شما عزیزان (سرمایه همیشگی)، بر آن است با پایداری روند رو به رشد خود در سال های آتی و با توسعه فعالیت های خود در بازارهای داخلی و بین المللی ، همچنان برای ایران و ایرانی افتخار آفرین باشد .

                                                                                                                        با تقدیم شایسته ترین احترامات

     اکبر سبزی

 

ادرس :

تهران،کیلومتر۲۷ جاده قدیم ساوه،شهرستان بهارستان،بعد از سه راه آدران،خیابان رینگ کار سابق،نبش چهارم غربی

۴-Tel:+982156456201

FAX:+982156456206

.

پیوندها مفید

RSS

EnglishTurkeyIraq