بزرگترین سازنده و صادر کننده با ۳۰ سال سابقه در ساخت انواع ماشین آلات مدرن با کاملترین خطوط تولید

             

خدمات لیزری

خدمات کار با دستگاه لیزر:

خدمات لیزر در بخش ارائه کارهای حکاکی لیزری و برشکاری لیزری شامل موارد ذیل میشود:

۱. خدمات برش کاری لیزری

خدمات برش کاری لیزری بیشترین کاربرد دستگاه لیزر CO۲ می باشد و دامنه کاری آن بسیار زیاد است و کار خدمات برش لیزری از کار حکاکی لیزری بسیار بیشتر است.

خدمات برش لیزی شامل موارد ذیل میشود:

• خدمات برش لیزری MDF (ام دی اف)

خدمات برش لیزری ام دی اف امروزه در بین مشاغل مختلف بسیار کاربرد دارد، برش MDF میتوان در ساخت جعبه های زینتی خاص مثل ساخت جعبه جواهرات با دستگاه لیزر بسیار کاربرد دارد.

خدمات برش لیزر در ساخت استندهای تبلیغاتی مثل:
 ساخت استند آرایشی با دستگاه لیزر

 ساخت مصنوعات چوبی با دستگاه لیزر

 ساخت ساعت تبلیغاتی با دستگاه لیزر

 ساخت استندهای سیار با دستگاه لیزر

 ساخت استندهای تبلیغاتی با دستگاه لیزر

 ساخت جای دستمال کاغذی با دستگاه لیزر

 ساخت تابلوهای LED با دستگاه لیزر

 ساخت انواع تابلوها با دستگاه لیزر و…

    


• خدمات برش لیزر پلکسی گلاس

خدمات برش پلکسی یکی از مهمترین کارهای دستگاه لیزر می باشد، پلکسی موادی میباشد که از جنس پلی کربنات و… ساخته میشود و به دلیل تنوع رنگ در پلکسی گلاس این ماده در ساخت دکوراسیون مغازه، ساخت استندهای تبلیغاتی، ساخت تابلوهای مختلف کاربرد زیادی دارد.

همچنین در ساخت لوح تقدیر و تندیس با دستگاه لیزر در جنس پلکسی گلاس بسیار استفاده میشود. دستگاه لیزر CO۲ میتواند پلکسی گلاس هم حکاکی انجام دهد و هم برش کاری، همچنین دستگاه لیزر فایبر هم میتواند روی پلکسی گلاس های مات حکاکی انجام دهد، دستگاه لیزر فایبر نمیتواند روی پلکسی گلاس شفاف حکاکی کند.

سقف های با واقعیت مجازی زیبایی دو چندان به فضای داخلی و دکوراسیون داخلی می دهد و این موضوع می تواند با توجه نوع کاربری ملک تغییر کند برای فضای اداری دکوراسیون داخلی متناسب با همان موضوع اجرا شود حتی برای شرکت هایی که کاربرد تخصصی دارند هم می تواند متناسب با همان نوع کارشان همان طرحی که مورد علاقه صاحب ملک هست اجرا شود.

سقف واقعیت مجازی با دستگاه لیزر به راحتی قابل اجرا می باشد، در راستای تولید و اشتغال ملی می توان به دستگاه لیزر اشاره داشت که در بسیاری از مشاغل نیروهای تحصیل کرده می توانند به کمک دستگاه لیزر به کار گرفته شوند.


خدمات برش لیزر پارچه:

برش پارچه با دستگاه لیزر امروزه در حال گسترش است کشورهای توسعه یافته از دستگاه لیزر برای برش پارچه استفاده می کنند چرا که برش های بسیار دقیق و ظریف را می توان با دستگاه لیزر روی پارچه انجام داد، امروزه کیفیت حرف اصلی را می زند و برندهای مطرح تولید کننده به کیفیت محصولات تولیدی خود بسیار اهمیت می دهند برش پارچه با دستگاه لیزر علاوه بر تولید پوشاک می تواند روی محصولات زینتی مثل زیر بشقابی و زیر لیوانی و… هم کاربرد داشته باشد،

برش پارچه با دستگاه لیزر در تولید سر رسیدهای چرمی و پارچه ای کاربرد دارد. برش پارچه با دستگاه لیزر تولید آلبوم های خاص عروسی کاربرد دارد.
برش پارچه با دستگاه لیزر در تولید کارت عروسی کاربرد دارد و دیگر کاربرد های دستگاه لیزر در حوزه یرش پارچه که خاص است مثلا برای تولید لباس های مجلسی زنانه خاص که برش های کوچک و دقیق روی پارچه های بسیار گران قیمت انجام می شود، برش پارچه مبل با دستگاه لیزر که برای ساخت مبل های نفیس کاربرد دارد.


خدمات برش چوب با دستگاه لیزر

برش چوب با دستگاه لیزر برای ساخت تابلوهای معرق بسیار کاربرد دارد که در مقاله ای جداگانه در سایت صبا لیزر به آن پرداختیم.

برش چوب با دستگاه لیزر (ام دی اف) این روش برش شاید شایع ترین برش دستگاه لیزر CO۲ به حساب می آید و بیشترین کاربرد را از نظر مقدار کار انجام شده در بین مشاغل مرتبط با دستگاه لیزر دارد.


چرا که با برش MDF به شیوه ی لیزری می توان مصنوعات چوبی مختلف ساخت به عنوان مثال:

ساخت جای دستمال کاغذی با دستگاه لیزر

ساخت ساعت تبلیغاتی با دستگاه لیزر

ساخت جای شمعی با دستگاه لیزر

ساخت زیر لیوانی با دستگاه لیزر

ساخت تقویم های رو میزی با دستگاه لیزر غیر فلزات

ساخت پازل سه بعدی با دستگاه لیزر CO۲

ساخت شاسی عکس با دستگاه لیزر

ساخت قاب عکس لیزر با دستگاه لیزر

EnglishTurkeyIraq